PLATFORMA MË E MADHE NË DIASPORË

ÇKA OFRON SHQIPTV?

VIPBOX-HD 4K

Teknologjia e fundit. IPTV Dekoder Android me 4 procesorë.

E bënë çdo televizor të mençur dhe u jep qasje ne botën e pafund të programeve televizive.

Specifikacionet:
Quad Core ARM Cortex A53 up to 1.5Ghz [CPU]
2D/3D GPU Quad Core Mali-450 [GPU]
2GB [RAM]
16GB [HDD]
Android 6.0 [OS]
WIFI/ETH [CONNECTIVITY]
4K 60fps [DISPLAY]
H.264/H.265 [VIDEO FORMAT]
HDMI, RCA, SPDIF, 2x USB [EXTRAS]
12cm x 12cm x 3cm [DIMENZIONET]
290gr [PESHA NET]

200+ TV KANALE SHQIPTARE, INTERNACIONALE DHE TË GJITHA LIGAT E FUTBOLLIT

Platforma më e madhe e diasporës. Bëhu pjesë e dhjetra mijëra teleshikuesve.

10,000+ FILMA NË ONDEMAND. KINEMAJA E VËRTETË NË SHTËPINË TUAJ

VIPBOX-HD 4K ju sjell mijëra tituj OnDemand të filmave, serialeve, muzikës, filmave vizatimor Shqiptar dhe filmave të Hollywood-it, krejtësisht FALAS.

Platforma e re AndroidTV, ju mundëson përdorimin e aplikacioneve të mirënjohura, siq janë: ShowBox, AlbAppTV, KODI, Netflix, HBO Go, Crackle, YouTube, etj.

KONTAKTI

NUMRAT E TELEFONIT

Për t'u abonuar në ShqipTV apo kërkuar ndihmë teknike, mund të na thirrni në numrat e më poshtëm:

  Orari i punës: çdo ditë |

  ADRESA

  DISTRIBUTORËT

  ***Për t'u bërë distributorë, ju lutemi na shkruani në emailin info@shqiptv.com apo në Facebook.  EMAIL

  Sygjerimet, vërejtjet, ankesat apo lavdatat tuaja jane të mirëseardhura për ne. Për të gjitha këto ju lutemi na shkruani në emailin info@shqiptv.com e ne do ju përgjigjemi mbrapa sa më shpejtë që të jetë e mundur.

  CHAT

  Komuniko LIVE me operatorët tanë

  ABONIMI

  1. Zgjidhni pakon:

  2. Shënimet personale:

  Emri:
  Mbiemri:
  Numri i telefonit:
  Email adresa:
  Shteti
  Adresa:
  Qyteti:
  Rajoni:
  Zip kodi:
  Si keni dëgjuar për ne?:
  Provajderi i mëhershëm?:

  3. Pagesa:

  Metoda e pagesës:
  Lloji i kartelës:
  Numri i kartelës:
  Emri në kartelë:
  Muaji i skadimit:
  Viti i skadimit:
  Kodi i sigurisë së kartelës (CVC):
  Account #
  Routing #

  Rishikimi:

 • DËRGO POROSINË
 • Hapi:
 • 1
 • 2
 • 3
 • Rishikimi